Hurtownia kominków EuroTrade

Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się w hurtowej sprzedaży kominków, ogrzewania kominkowego, kominów oraz pieców. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży hurtowej oraz detalicznej na terenie Polski. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy zasięg działania o kraje Europy.

Obecnie obsługujemy około 300 firm kominkowych na terenie Polski oraz poza granicami kraju, jak na przykład: Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja i Szwecja. Oferujemy również kompleksową usługę montażu kominków w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasze wieloletnieme doświadczenie w branży kominkowej, zdobyta wiedza oraz tradycja sprawiają, że staramy się pomóc Państwu dokonać najlepszego możliwego wyboru, obiektywnie przedstawiając zalety oraz wady poszczególnych urządzeń. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, uczestnicząc w organizowanych profesjonalnych branżowych wykładach oraz szkoleniach.

Zasięg naszych prac jest zarówno ogólnopolski, jak i międzynarodowy. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa – od etapu projektu do jego realizacji. Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi i oferujemy późniejszy serwis pogwarancyjny.

certyfikat.jpg